• -20%
search

Sensizliğimin Şarkısı

₺90,00
₺72,00 20% kazanın
Vergi dahil
Barkod
9786258446449
Yazar
Ramis Çınar
Yayınevi
Müptela Yayınları
Adet
Stoktaki son ürünler

Sayfa Sayısı: 312 

Boyutlar: 13,5 x 21

Cilt Durumu: Ciltsiz 

Kağıt Tipi: 2. Hamur 

Basım Tarihi  2023 


Aşk acısından kaç kere ölür, ilk aşkın büyüsüyle kaç kere doğar insan? 

Gözlerini Kosova’da açan, Trakya’da büyüyen Kemal’in hayatı Çorlu’da geçmiştir. En büyük hayali üniversiteyi kazanıp İstanbul’da okuyabilmek ve iş hayatına atılıp güzel bir yaşam kurabilmektir. Ancak o gelecek planları yaparken, hayat bir sürpriz hazırlamıştır onun için. Öyle bir sürprizdir ki bu, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Yüreğini kor gibi yakan bir sevdaya kapılır Kemal. Hem sevdanın yakıcılığını hem de terk edilmenin acısını yaşar birbiri ardınca.

Dilinde yarım kalmış bir şarkı gibidir yaşadığı sevda. Üniversiteyi kazanıp başka bir şehre gider, araya yıllar girer, kendisi gibi Balkan göçmeni olan genç bir kızla evlenir, İstanbul’a yerleşir ama geçmişin gölgesi onu rahat bırakmaz. İlk aşkının büyülü izlerinin peşine takılır, sorularına cevap bulmakta, geçmişle yüzleşmekte kararlıdır. Ancak bulacağı cevapların bin bir emekle kurduğu düzeni sarsacağından, evliliğini tehlikeye düşüreceğinden habersizdir.

Ramis Çınar Sensizliğimin Şarkısı’nda yüreği aşkla yanan ve ayrılıkla sınanan genç bir adamın hayata tutunma hikâyesini  anlatırken, Rumeli coğrafyasında yaşayan Balkan göçmeni ailelerin birbirine sığınak olduğu sıcacık bir dünyayı da samimi bir dille gözler önüne seriyor.


1 Öğe
 

Güvenli Ödeme

 

Hızlı Teslimat

 

Kolay İade