• -20%
search

Mükemmeliyetçinin Kontrolü Kaybetme Rehberi

₺390,00
₺312,00 20% kazanın
Vergi dahil
Barkod
9786258064216
Yazar
Katherine Morgan Schafler
Yayınevi
Sola Unitas
Adet
Stoktaki son ürünler


İnsanız. Ne yaptığımızdan, neye sahip olduğumuzdan, kiminle birlikte olduğumuzdan ya da nasıl göründüğümüzden ibaret değiliz. Dünyada bir okyanus gibi geniş, güçlü, büyük, sürekli değişen bir gücüz; eski, köhne bir evin unutulmuş küçük bir odası değil. Kendimize ne kadar büyük olma izni verirsek, kendimize dönüş yolunu bulmamız da o kadar kolay olur.

Hiç sahip olduğunuz potansiyeli tamamen ortaya koyamadığınızı hissettiğiniz oldu mu? Gereğinden fazla detaylara takıldığınız, bir iş yemeğinde herkes tarafından izlendiğinizi ya da ilişkinizi hak etmediğinizi düşündüğünüz bir an…

Psikoterapist ve yazar Katherine Morgan Schafler, aslında detaylara takılmanın o kadar da kötü bir şey olmadığını söylerken beş farklı mükemmeliyetçi tipinden bahsediyor. Kendinize özgü mükemmeliyetçi profilinizi belirlerken, her bir mükemmeliyetçi tipini aslında size hizmet edecek, hayatınızı kolaylaştıracak şekilde nasıl yönetebileceğinizi aktarıyor.

Mükemmeliyetçinin Kontrolü Kaybetme Rehberi, hikâyelerle örneklendirilmiş mizahi anlatımıyla içinizdeki gerçek güce nasıl erişebileceğinizin sırlarını paylaşıyor!

Sayfa Sayısı 384

Boyut 13*21

Basım Tarihi 2023


2 Öğeler
 

Güvenli Ödeme

 

Hızlı Teslimat

 

Kolay İade