Üçüncü Tekil Şahıs
search
  • Üçüncü Tekil Şahıs

Üçüncü Tekil Şahıs

₺25,00
Vergi dahil
Barkod
9789752893344
Yazar
Mehmet Bilal
Yayınevi
Everest Yayınları
Adet
Stoktaki son ürünler


"Aşklar bu kez hemcinsler arasında yaşanırken Mehmet Bilal, kahramanı Erhan'ın deneyimleri üzerinden toplumsal bir eleştiriye yöneliyor. Ele aldığı meseleleri çarpıcı bir diller 'içerden' anlatan Üçüncü Tekil Şahıs'ın üzerinde daha fazla durulmayı hak ettiğini düşünüyorum."

-Ömer Türkeş, Virgül"Üçüncü Tekil Şahıs, insanın elinden bırakamadığı, bir solukta okunan bir kitap. Ancak, okuyup bitirdikten sonra, nasıl bir dehşete şahit olduğunuzun farkına varabiliyorsunuz. Ama hayat da tıpkı öyle değil midir zaten? Ancak her şey olup bittikten sonra ne yaşadığınızın farkına varmaz mısınız?"

-Ayşe Düzkan, Radikal KitapBirçoğumuzun kendimizi kandırarak birinci ve ikinci tekil şahıslığa terfi edişimizin ters yüz edilip yüzümüze vuruluşu."Benim hayatımda senin gibi biri olmadı. Hep bende bir şeyler isteyen, bir şeyler koparan insanlar vardı. İstekleri hep belliydi, kirliydi. Sen bana yabancısın. Bildiğim, tanıdığım hiç kimseye, hiçbir şeye benzemiyorsun. Karşıma bir Sırma daha, o dünyadan biri daha çıksa nasıl başa çıkacağımı biliyorum. Nasıl batacağımı, nasıl bitireceğimi, nasıl yanacağımı, nasıl kaçacağımı."


Mehmet Bilal
1 Öğe
 

Güvenli Ödeme

 

Hızlı Teslimat

 

Kolay İade