search

Havacılık Düzenlemeleri / EASA ve SHGM Mevzuatı Kapsamında

₺255,00
Vergi dahil
Barkod
9789750288784
Yazar
Melih Yıldız
Yayınevi
Seçkin Yayıncılık
Adet
Stoktaki son ürünler

Baskı : 4

Sayfa Sayısı  : 328

Ebat : 16x24

Basım Tarihi : 2023 Kasım


Tamamen yenilenmiş ve genişletilmiş 4. baskısını yapan kitap, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün yaptığı son düzenlemeler doğrultusunda, Temel Bakım Eğitim Organizasyonlarının HBL-66 modül eğitimine yardımcı olması amacıyla güncellenmiştir.
Bir sivil hava aracının ömür devri boyunca uçuşa elverişli olarak tutulmasına ilişkin tüm gereklilikler ve aşamalar, bakım personelinin görev, yetki ve sorumlulukları açısından ele alınmıştır.
Kitap gerek modül sınavına hazırlanan için, gerek ders verecek akademisyenler için konuların ilgili talimat içeriğine uygun olarak anlatımını içermektedir. Kitap havacılık alanında çalışmak isteyenlere de genel bir rehber olacaktır.
Kitabın ana hedefi, okuyucunun mevzuata vakıf olabilmesi ve aradığı konuları nerede, hangi mevzuat altında bulabileceği ve nasıl anlamlandırması gerektiğini ortaya koymaktır.
Mevzuat kodlarının nasıl okunacağı, mevzuatın birbiri ile olan ilişkisi öncelikle verilmeye çalışılmıştır. Kitap ayrıca zengin bir sözlük ve kısaltmalar bölümüne sahiptir.


1 Öğe
 

Güvenli Ödeme

 

Hızlı Teslimat

 

Kolay İade