• -20%
Dalavere

Dalavere

₺37,50
₺30,00 20% kazanın
Vergi dahil
Adet
Stoktaki son ürünler

Barkod
9789751418593
Yazar
John Grisham
Yayınevi
Remzi Kitabevi


 

Güvenli Ödeme

 

Hızlı Teslimat

 

Kolay İade

Grisham’dan yeni bir gerilim romani Mark, Todd ve Zola, daha iyi bir dünya yaratma hayaliyle hukuk fakültesine girmislerdir. Ancak üçüncü sinifa geçtiklerinde inanilmaz bir oyuna getirildiklerini fark ederler.

Bir hayli borçlanarak devam ettikleri bu hukuk fakültesi, aslinda egitim düzeyi çok düsük olan, sadece kâr amaçli ve mezunlari birakin iyi bir ise girmeyi, baro sinavini bile geçemeyen vasat bir okuldur. Bütün bunlarin üstüne bir de okul sahibinin, geçmisi karanlik bir fon yöneticisi ve ayrica ögrencilere borç veren bir bankanin sahibi oldugunu ögrenince, üç arkadas Büyük Hukuk Fakültesi dalaveresinin agina takildiklarini anlarlar.

Ama belki de, bu durumdan bir çikis yolu vardir. Belki de, altina girmis olduklari agir borç yükünden kurtulmanin, dalavereyi ifsa etmenin ve üstelik arada biraz da para kazanmanin bir yolu olabilir. Ancak bunu yapabilmek için önce okuldan ayrilmalari gerekmektedir. Peki mezuniyete kisa bir süre kalmisken böyle bir sey yapmak çilginlik degil midir? Belki evet, belki hayir...
John Grisham
2 Öğeler

No customer reviews for the moment.

Benzer ürünler

16 ürün daha aynı kategoride bulunmakta